máme poslední volnou kočičku,Leontýnka je dlouhosrstá slečna,zvyklá na česání,přítulná a okouzlující ♥, do nového domova může odejít ihned

ČEKÁME KOŤÁTKA

Máte vážný zájem o kotě z naší chovatelské stanice ?

Prosíme Vás, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky ( kontakt + 420 724 271 640 ).Pokud chcete získat podrobnější informace o konkrétním koťátku je ideální telefonní kontakt, případně napište SMS, ozveme se Vám zpět. Napište nám také pár slov o sobě, zda-li máte již zkušenosti s kočičkami, co od nového kočičího kamaráda očekáváte. V případě Vašeho zájmu upřednostňujeme osobní návštěvu u nás. Vy uvidíte,kde koťátka vyrůstají a současně se vzájemně seznámíme ( pokud si zarezervujete konkrétní koťátko vybíráme nevratnou zálohu).

Co vás s koťátkem čeká :

S koupí koťátka Vás čekají radosti,ale i starosti.Každý den svého života je na Vás zvíře plně odkázáno, co se týká krmení, péče a v neposlední řadě VAŠÍ pozornosti.Proto je důležité - pokud si pořizujete koťátko,aby bylo chtěné všemi členy Vaší domácnosti. Pro naše koťátka hledáme milující rodinné zázemí a majitele, kteří dokáží nejenom se o kočičky postarat, ale kteří dokáží respektovat povahu koček.Kočky jsou osobnosti a pokud o nás kočka momentálně nestojí, musíme jí plně respektovat.Jenom tak nás bude milovat.

Upozornění - na dotazy pouze na cenu koťátka bez předešlých informací nereagujeme.

Vyhrazujeme si právo rozhodovat o tom, komu prodáváme naše koťátka.

Jestliže člověk žije s kočkou,riskuje pouze to,

že se stane vnitřně bohatším. (Colette)