Nemáme volná koťátka.


Fotogalerie našich odchovaných koťátekInformace pro zájemce o koťátka

Co potřebujete vědět, pokud čekáte na koťátko z naší chovatelské stanice. 

Zde jsou rady a doporučení pro nové majitele našich koťátek :


Naše koťátka

odchází do svých domovů ve věku čtyř měsíců. Jsou naučená na kočičí toalety, zvyklá na ruch domácnosti, žijí s námi v bytě a pohybují se bez jakýchkoliv omezení. Jsou řádně čipovaná, odčervená a 2 x naočkovaná. Pro nové majitele to znamená, že na další přeočkování půjdou po roce dle plánu v očkovacím průkazu kotěte. Koťátko dostane průkaz původu, očkovací průkaz, výbavičku do začátku.

Naší kočičí rodinu pravidelně testujeme :

Rozhodně nám není lhostejné zdraví našich chovných koček a kocourů. Pravidelně testujeme na onemocnění srdečního svalu HCM, chovné jedince máme geneticky vyšetřené na dědičné onemocnění ledvin PKD, FeLV (virus kočičí leukémie) a FIV (syndrom ztráty imunity)

Máte zájem o koťátko z naší chovatelské stanice ?

Prosíme Vás, kontaktujte nás emailem nebo ideálně telefonicky. Napište nám také pár slov o sobě, zda-li máte již zkušenosti s kočičkami, co od nového kočičího kamaráda očekáváte. Pokud si zarezervujete konkrétní koťátko vybíráme nevratnou zálohu .

Vyhrazujeme si právo rozhodovat o tom, komu prodáváme naše koťátka.

Pro naše koťátka hledáme majitele, kterým dotaz na konkrétní koťátko stojí za to, aby se neptali pouze na - kolik ,,to" stojí. Za tím vším, co je zde popsáno, je plno hodin lidské práce a kočičích maminkovských starostí. Děkujeme všem, kteří nás chápou a současně děkujeme všem skvělým majitelům našich odchovů. Jsme rádi,že jste si ,,nás" našli,a že naše koťátka Vám dělají radost. Vaše radost je i naší radostí,proto se chovu koček věnujeme.

Dotazy na koťátko typu : Kolik ,,to" stojí ? nás vedou k malé úvaze :

Koupě koťátka by neměla být pouze a jedině otázka peněz. Vždyť si potencionálně pořizujete společníka na dlouhé roky. Společníka, kterého nechcete mít týden schovaného pod postelí. Koťátko, které se nebude bát zvuků, které bude krmené kvalitní stravou,kompletně naočkované, odčervené. Koťátko po rodičích, kteří jsou k vidění , jsou zdraví a spokojení. Koťátko, kterému je dopřáno být se svojí maminkou do tří měsíců života, které je dostatečně vymazlené a zvyklé na lidské hlazení a mazlení. Koťátko, které je dobře živené, mazlíčka z kterého Vám vyroste ,,ta pravá" britská kočka nebo kocour.

Kontakt

Chovatelská stanice :

    AnettaAngel.CZ
chov : Plzeň, Dobřanyemail : anettaangel@seznam.cz

mobil : 724 271 640