Líbí se Vám naše koťátko :

V případě Vašeho zájmu upřednostňujeme osobní návštěvu u nás .Uvidíte,kde koťátka vyrůstají a současně se vzájemně seznámíme.Závazné rezervace přijímáme od 2 měsíců věku koťátek. V případě rezervace vybíráme nevratnou zálohu.               

Máte vážný zájem o kotě z naší CHS:

Prosíme Vás, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky.Napište nám také pár slov o sobě,zda-li máte již zkušenosti s kočičkami, co od nového kočičího kamaráda očekáváte.Upozornění - na dotazy pouze na cenu koťátka bez předešlých informací nereagujeme.

Vyhrazujeme si právo rozhodovat o tom ,komu prodáváme naše koťátka.

Co vás s koťátkem čeká :

S koupí koťátka Vás čekají radosti,ale i starosti.Každý den svého života je na vás zvíře plně odkázáno, co se týká krmení, péče a v neposlední řadě VAŠÍ pozornosti.Proto je důležité - pokud si pořizujete koťátko,aby bylo chtěné všemi členy Vaší domácnosti


Pro naše koťátka hledáme milující rodinné zázemí a majitele,kteří dokáží nejenom se o kočičky postarat,ale kteří dokáží respektovat povahu koček.Kočky jsou osobnosti a pokud o nás kočka momentálně nestojí, musíme jí plně respektovat.Jenom tak nás bude milovat. Přejeme Vám hodně radosti s našimi koťátky.